Proč doplňky stravy "by Brandeis Clinic"

Za výrobou doplňků stravy by Brandeis Clinic stojí jedna z nejprestižnějších klinik v Evropské Unii, Brandeis Clinic.

Za kvalitu ručí sama její majitelka Anna Brandejs, jejíž jméno najdete na obalu každého z doplňků stravy, svojí reputací. „Já sama doplňky stravy beru celý život a považuji to za důležité, protože naše strava je z velké části průmyslově zpracovaná a neobsahuje dostatečné množství živin,“ říká.

Brandeis Clinic vlastní rodina Brandejsů, kteří ve všech svých společnostech nabízejí produkty a služby na velmi vysoké úrovni a už po staletí spájí své jméno jedině s vysokou kvalitou.

„U doplňků stravy nikdy nevíte, zda doopravdy obsahují deklarované množství dané účinné látky, ani zda je tato látka v dostatečné kvalitě. Ze zákona totiž nikdo doplňky nekontroluje fyzicky. Doplňky stravy se v České republice kontrolují v podstatě jen na papíře. Ale jestli je v doplňku opravdu všechno, jak má být, to už nekontroluje nikdo,“ odůvodňuje Anna Brandejs rozhodnutí vyrobit si vlastní řadu doplňků stravy.

Plná kontrola nad účinnými látkami

Chceme mít kontrolu nad množstvím účinných látek a jejich kvalitou. To je důvod, proč doplňky stravy by Brandeis Clinic obsahují vždy standardizované extrakty, u nichž je zaručena skutečná účinnost, nikoliv jen sušené extrakty rostlin.

Některé z doplňků stravy by Brandeis Clinic mají na trhu zcela jedinečné složení. Vyvinuli jsme vlastní originální receptury, o kterých věříme, že jsou nejlepším řešením daného problému, například v případě nezdravě vypadající pleti, stárnutí organismu, oslabení imunitního systému či padání vlasů.

Spolupracujeme s Nutrition Laboratories (USA)

Většinu doplňků vyrábíme v USA ve spolupráci s Nutrition Laboratories v Clearwater na Floridě. Proč tak daleko? Nic není příliš daleko, pokud jde o kvalitu! Jiné továrny nebyly schopny dodat látky do doplňků na potřebné úrovni. Každý krok výrobního procesu od přijetí základních surovin až po vznik konečného výrobku má v Nutrition Laboratories svůj vlastní standardizovaný výrobní postup, který zaručuje, že je produkt vyroben v nejvyšší možné kvalitě.

Nutrition Laboratories má svůj vlastní vědecký tým, který Brandeis Clinic s vývojem doplňků stravy pomáhá. Skládá se z biochemiků, chirurgů, dermatologů, expertů na buněčnou výživu a dalších specialistů. Ti produkty vylepšují a kontrolují na základě nejnovějších výzkumů z oblasti výživy.

vědecký tým